حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رویه بازگرداندن کفش

با اطمینان خرید کنید…

ضمانت نامه بازگشت و تعویض کالا

ما همواره در تلاش هستیم تا شما با اطمینان و رضایت بیشتر خرید خود را انجام دهید. و در صورت عدم رضایت شما از کالای ارسالی، آن را تعویض و یا وجه پرداختی را برگشت دهیم.

شرایط ضمانت برگشت و یا تعویض محصول به شرح زیر است:

انصراف از خرید: در صورتی که از انتخاب محصولی که خریده اید پشیمان شده اید این امکان را برای شما فراهم است تا محصول خود را تعویض کنید یا حتی پس دهید.در این حالت اگر کالای مورد نظر هنوز ارسال نشده باشد بدون هیچ هزینه ای وجه پرداختی شما عودت داده میشود اما اگر کفش مورد نظر را تحویل گرفته باشید ضروریست حداکثر تا یک روز پس از تحویل اعلام انصراف کنید و کفش را به آدرس ما ارسال نمایید در این صورت هزینه های دریافت و ارسال محصول به عهده مشتری می باشد.

توجه نمایید این خدمت در صورتی قابل اجرا می باشد که محصول توسط مشتری استفاده نشده باشد پس از دریافت محصول توسط ما و اطمینان کارشناس فنی از عدم استفاده و سلامت بسته بندی آن، محصول جدید به انتخاب مشتری برای وی ارسال می شود یا مبلغ مربوطه پس از کسر هزینه به حساب خریدار واریز میگردد.

مغایرت در سفارش ارسالی: در صورتی که محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی مغایرت از نظر رنگ و یا سایز و… داشته باشد ضمن عذرخواهی در اسرع وقت و بدون هیچ هزینه ای تعویض خواهد شد.

مغایرت در تصویر: در صورتی که محصول ارسالی با تصاویر و مشخصات درج شده در سایت مغایرت داشته باشد وجه پرداختی شما بدون هیچ هزینه ای مسترد میشود.

آسیب دیدگی در حمل: اگر کالای خریداری شده در اثر حمل و نقل آسیب دیده باشد در زمان تحویل بسته پستی باید به مامور پست اطلاع دهید و اقدام لازم را انجام دهد

توجه فرمایید : تمامی شرایط فوق منوط به عدم استفاده از کالا و همچنین اعلام مورد حداکثر پس از یک روز از زمان تحویل آن است.

X